Loading...
Loading...

Akita Mini


Akita Mini, üç tekerlekli elektrikli bisiklet modelidir. Yüksek torklu motoru ve uzun menzili ile dikkat çeker. Kullanımı kolay ve güvenlidir, sağlam şasi ve kuvvetli frenleri ile günlük ihtiyaçlarınızı karşılar.


  • Teknik Detaylar

Akita Mini, günümüzün modern ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış üç tekerlekli bir elektrikli bisiklet modelidir. Arka kısmında bulunan taşıma alanı, pratik bir şekilde eşyalarınızı taşımanıza olanak sağlar, adeta bir sepet işlevi görür. Üstün tork gücüne sahip elektrik motoru, hızlı ve etkili bir şekilde sizi ileriye taşırken, seçilebilen li-ion veya lifepo4 batarya seçenekleri sayesinde uzun menzil sunar. Bu özellikle şehir içi veya kısa mesafeli yolculuklarda idealdir.


Akita Mini'nin kullanımı son derece kolaydır; sağlam şasisi ve güçlü frenleri sayesinde kontrol sizde olur. Özellikle acil durumlarda güvenliği sağlamak adına kuvvetli fren sistemleri bulunmaktadır. 150 kg yük kapasitesi, günlük ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanıza imkan tanırken, şasi sağlamlığı ise her türlü yol koşulunda güvenle kullanmanızı sağlar.


Akita Mini, şehir içi ulaşımın pratik ve çevre dostu bir alternatifi olarak öne çıkar. Yüksek performansı, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığıyla modern yaşamın gereksinimlerine mükemmel bir şekilde cevap veren bir elektrikli bisiklet modelidir.

Alttaki linkten PDF dosyasını indirerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Akita Mini - PDF Dosyası