Loading...
Loading...

Hakkımızda

2014 yılında sektöre giren BNB Mühendislik firmamız, BNBIKE, BNB BİSİKLET ve FUNBIX markalarıyla bisiklet, elektrikli bisiklet ve diğer alternatif ulaşım araçlarının imalâtını ve satışını yapmaktadır. Ayrıca engelli bireyler için kişiye özel tasarımlı araçların imalâtını da gerçekleştirmektedir.

Yapmış olduğumuz ürünler Türk Cumhuriyetleri, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır.

İmalatını gerçekleştirdiğimiz ürünler, spor ve eğlence sektörü başta olmak üzere, kısa mesafe ulaşım ve taşımacılık, reklam, turizm, oyun ve sağlık sektörlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca bu ürünler doğrudan veya dolaylı olarak çevremize ve ekonomiye de katkı sağlamaktadır. Ürünlerimiz bu konuda belediyeler, kargo şirketleri, havaalanları, büyük hacimli fabrikalar, büyük marketler, devre mülkler, turistik beldeler için pratik, eğlenceli ve ekonomik çözümler oluşturmaktadır.

Ürettiğimiz yerli ve milli araçlar ile global sektördeki ihtiyaçların milli mühendislik, ar-ge ve üretim ile karşılanmasına bir nebze de olsa katkı sağlayarak Türkiye’de öncü konuma gelmiş olmak bizlere heyecan, gurur ve mutluluk vermektedir.

 

Neden Biz?

Title Shape

Kalite ve Güven

Üretimini yaptığımız tüm araçlarda, sağlamlık, kalite ve uygun fiyat politikasını müşterilerimize en iyi şekilde sunmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

Garanti ve Değişim

Seri üretim hattından çıkan tüm araçlarımız bireysel kullanımlarda 2 yıl garantilidir. Ayrıca aracı aldıktan sonraki 15 gün içerisinde herhangi bir olumsuzluk olursa aynı veya farklı model ile değişim yapabilirsiniz.

Yedek Parça ve Satış Sonrası

Tüm modeller için yedek parça stoğumuz bulunmaktadır. Parça ihtiyacınız olunca ulaşılması gereken tek adres biziz. Çalışma günlerinde 48 saat içinde yedek parçalarınız kargoya verilir. (Özel üretim araçlar hariçtir)

Özel Üretimler

Siparişiniz belirli bir adetin üzerindeyse, işinize özel tasarımlı araçlar üretme potansiyelimiz vardır. Eğer özel bir araca ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalite Politikalarımız

Title Shape

Kalite Politikası

Görüntüle & İndir

Çevre ve ISG Politikası

Görüntüle & İndir

Bilgi Güvenliği Politikası

Görüntüle & İndir