Loading...
Loading...

Pars Mini Go-Kart

16750 ₺


Pars Mini, 4 tekerlekli, 4-8 yaş grubu için ideal olan pedallı go-kart bisiklet modelidir.


 • Teknik Detaylar
 • Ağırlık

  27,5 kg

 • Taşıma kapasitesi

  Max. 60 kg

 • Uzunluk

  123 cm

 • Genişlik

  74 cm

 • Yükseklik

  77 cm

Pedal çevirmek, çocuklar için hem eğlenceli hem de özgüven kazanmalarına yardımcı olan bir aktivitedir. İlk başlarda kullanmakta zorlandığı bir aracı daha sonra rahatlıkla kullanabiliyor olmak, çocukta bir güven duygusu oluşturmaktadır. Ayrıca çocuğun bu aktivite sırasında dengede durabilmesi, pedal çevirmesi, mesafe kat etmesi bedensel gelişimin gelişmesi için önemli rol oynamaktadır.

Pars Mini, çocuklara küçük yaşta otomobil kullanma deneyimini hissettirmektedir. Çocukların kas ve vücut gelişimine ekstra fayda sağlamaktadır. Ayrıca çocuklarda trafik kuralları bilincinin temellerini oluşturmaktadır.

English:
Pedaling is an activity that is both fun for children and helps them gain self-confidence. Being able to use a vehicle that is difficult to use at first and then easily creates a sense of confidence in the child. In addition, the child's ability to stand on balance, pedal, travel a distance during this activity plays an important role for the development of physical development.

Pars Mini makes children feel the experience of driving a car at a young age. It provides extra benefits to children's November muscle and body development. In addition, it forms the foundations of traffic rules awareness in children.

Alttaki linkten PDF dosyasını indirerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Pars Mini Go-Kart - PDF Dosyası